“Firma Bastet to polski producent odzieży działający w branży od 1994 roku.”

BASTET / Fashion

“Bastet to kobieta niezależna, elegancka z doskonałym wyczuciem modowych trendów.”

BASTET / Fashion

Informacje o sklepie

Główną linię projektową marki stanowi obecnie nowoczesny Street Wear, moda inspirowana rytmem wielkich miast i blogosferą. Ciekawe połączenia kolorystyczne, modne dodatki i niepowtarzalny styl charakterystyczny dla Firmy Bastet czyni jej ofertę wyjątkową i niepowtarzalną. Główną misją marki Bastet jest dać kobietom ubrania, które budzą emocje i inspiracje do ciekawych, modnych stylizacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy B2B.

STREETWEAR | TRENDY
Linia produktów projektowana dla kobiety aktywnej, ceniącej w ubiorze charakter, ale także wygodę.
W naszych kolekcjach najważniejszy jest wyrazisty styl i oryginalne projekty. W tej grupie produktowej znajdują się min. bluzy, dresy, komplety, sukienki, topy, tuniki oraz spodnie i spódnice. Bastet fashion to kobieta, która nie boi się wyróżnić z tłumu i jest świadoma swojej atrakcyjności.

OUTDOOR / ODZIEŻ WIERZCHNIA
Linia odzieży wierzchniej: płaszczy, kurtek czy kamizel na każdy sezon. Proponujemy nowości, które cieszą się ogromną popularnością naszych klientów. Jest to połączenie ciepłych pikówek, dziewiarstwa i atrakcyjnych dodatków. Linia outdoorowa zawsze jest zgodna z trendami w modzie, ale równocześnie szalenie praktyczna i wygodna tak, by kobieta zakładając nasz wyrób czuła się komfortowo.

JERSEY / DZIANINY
W naszej kolekcji praktycznie na każdy sezon znajdziesz nowości w postaci miłych w dotyku, mięciutkich swetrów czy tunik. Przy projektowaniu tego produkty przyświeca nam złota zasada: chcemy tym produktem sprawić naszym klientkom radość użytkowania naszych sweterków.

Navigation
Close

Koszyk

Viewed

Recently Viewed

Close

Categories